Önce sen izle

Önce Sen İzle, Hip Hop dünyasının tüm yönlerini kapsayan 360 derece bakış açısıyla genç yetenekleri destekleme, ortaya çıkarma ve keşfetmeye yönelik video odaklı bir müzik projesidir.

Bu proje kapsamında başvuruda bulunan katılımcılar arasından seçilen isimlere ait şarkıların müzik videoları, birlikte çalışmak istedikleri yönetmenler tarafından iPhone ile çekilecek Önce Sen İzle Apple Music Playlistinde yer verilecek ve tanıtımı yapılacaktır.

Bu şarkıların Prodüktörleri/Beatmaker ile yapılacak Uzamsal Ses Prodüksiyonu, mixing ve mastering’i Yalçın Birol ve İTÜ MİAM ekibinin işbirliğiyle oluşturdukları Türkiye'nin ilk Uzamsal Ses ve Hip Hop Atölyesinde profesyonel isimler tarafından yapılacak Önce Sen Dinle Apple Music Playlistinde ve aynı hafta Önce Sen Dinle Virgin Radio programında yer alacaktır. Detaylı bilgi için lütfen Katılım Koşullarını okuyunuz.

Proje sesini duyurmak isteyen ve iddialı tüm yeni MC, Beatmaker /Prodüktör ve Yönetmenlere ve aynı zamanda keşfedilmeyi bekleyen yeni yeteneklere açıktır.

Son Başvuru Tarihi 23 Mart 2023 23:59

İTÜ MİAM Uzamsal Ses ve Hip Hop Atölyesi Dolby Atmos Çalışma Grubu:
Can Karadoğan
Oğuz Öz
Taylan Özdemir
Laçin Şahin
Berk Kılıç

Bu bir yarışma değildir.Loading